SNT-100-BK-T-H
DigiKeyn tuotenumero
SAM8972-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SNT-100-BK-T-H
Kuvaus
CONN SHUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 (1 x 2) paikkaa sunttiliitin Musta Avoin yläosa, Kahva 0,100" (2,54mm) Tina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SNT-100-BK-T-H -mallit
Kategoria
Jako
0,100" (2,54mm)
Valmistaja
Samtec Inc.
Korkeus
0,240" (6,10mm)
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Avoin yläosa, Kahva
Kotelon materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Sukupuoli
Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
4,3A per kosketin