SL-132-G-11
DigiKeyn tuotenumero
SAM1103-32-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL-132-G-11
Kuvaus
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SL-132-G-11 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,132" (3,35mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pituus - tappi
0,108" (2,75mm)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Kontaktin muoto
Pyöreä
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Beryllium-kupari
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
10,0µin (0,25µm)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Päätuotenumero
Terminointi
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 186
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 31POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 260
CONN RCPT 30POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 260
CONN RCPT 29POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 27POS 0.1 GOLD PCB