SL-108-TT-11
DigiKeyn tuotenumero
SAM1109-08-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SL-108-TT-11
Kuvaus
CONN RCPT 8POS 0.1 TIN PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SL-108-TT-11 -mallit
Kategoria
Terminointi
Valm.
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Sarja
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,132" (3,35mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pituus - tappi
0,108" (2,75mm)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Kontaktin muoto
Pyöreä
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Beryllium-kupari
Rivien lukumäärä
1
Päätuotenumero
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 554
Tehtaan varastossa: 660
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 32POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 628
CONN RCPT 31POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 30POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 260
CONN RCPT 29POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 28POS 0.1 TIN PCB