SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Samtec Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
120,00 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistotulppa – Pistotulppa 3,33' (1,02m)
SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N
DigiKeyn tuotenumero
612-SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SEAC-020-06-40.0-TU-TU-N
Kuvaus
CBL ASSM M-M 120POS 40" HDR
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jako - liitin
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
Samtec Inc.
Jako - kaapeli
0,025" (0,64mm)