RF316-01SP1-07SP1-0305
DigiKeyn tuotenumero
612-RF316-01SP1-07SP1-0305-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RF316-01SP1-07SP1-0305
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMB 12"
Valmistajan vakio toimitusaika
49 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMB RG-316 12,01" (305,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RF316-01SP1-07SP1-0305 -mallit
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Samtec Inc.
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Pituus
12,01" (305,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin tyyppi
RG-316
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – SMB
Liittimen impedanssi
50 Ohms
1. liitin
SMA-urosliitin
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Taajuus - maks.
6 GHz
1. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Väri
Kellanruskea
2. liitin
SMB-urosliitin
Toimintalämpötila
-50°C – 165°C