QFS-032-04.25-L-D-DP-A
DigiKeyn tuotenumero
SAM11562-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QFS-032-04.25-L-D-DP-A
Kuvaus
CONN DIFF ARRAY RCP 64P SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
64 Napainen liitin Differentiaalinen pariryhmä, Naaras Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QFS-032-04.25-L-D-DP-A -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Samtec Inc.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Maadoitusväylä (taso)
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
10,0µin (0,25µm)
Liittimen tyyppi
Differentiaalinen pariryhmä, Naaras
Pinoamiskorkeus liitettynä
10mm, 11mm, 14mm
Napojen lukumäärä
64
Korkeus kortin yläpuolella
0,278" (7,06mm)
Jako
0,025" (0,64mm)