MTSW-117-22-G-T-360
DigiKeyn tuotenumero
MTSW-117-22-G-T-360-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTSW-117-22-G-T-360
Kuvaus
CONN HEADER VERT 51POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 51 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
MTSW-117-22-G-T-360 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,360" (9,14mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,170" (4,32mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,630" (16,00mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Rivien lukumäärä
3
Eristyksen materiaali
Polyesteri, Lasitäytteinen
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A