Tuotteen MTSW-105-22-L-D-275-RA kuvaa ei ole saatavana
MTSW-105-22-L-D-275-RA
DigiKeyn tuotenumero
MTSW-105-22-L-D-275-RA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTSW-105-22-L-D-275-RA
Kuvaus
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 10 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
MTSW-105-22-L-D-275-RA -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,275" (6,99mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,090" (2,29mm)
Eristyksen korkeus
0,219" (5,56mm)
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyesteri, Lasitäytteinen
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A