Tuotteen MTSW-102-23-S-S-220 kuvaa ei ole saatavana
MTSW-102-23-S-S-220
DigiKeyn tuotenumero
612-MTSW-102-23-S-S-220-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTSW-102-23-S-S-220
Kuvaus
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 2 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
MTSW-102-23-S-S-220 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,220" (5,59mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,125" (3,18mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A