MTLW-116-06-G-S-125
DigiKeyn tuotenumero
612-MTLW-116-06-G-S-125-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTLW-116-06-G-S-125
Kuvaus
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 16 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MTLW-116-06-G-S-125 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,125" (3,18mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,300" (7,62mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,060" (1,52mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
5,2A per kosketin