MTLW-110-05-G-D-170
DigiKeyn tuotenumero
MTLW-110-05-G-D-170-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTLW-110-05-G-D-170
Kuvaus
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
MTLW-110-05-G-D-170 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,170" (4,32mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,105" (2,67mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,335" (8,51mm)
Eristyksen korkeus
0,060" (1,52mm)
10,0µin (0,25µm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
5,2A per kosketin