MTLW-110-05-F-D-175
DigiKeyn tuotenumero
MTLW-110-05-F-D-175-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTLW-110-05-F-D-175
Kuvaus
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
MTLW-110-05-F-D-175 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,175" (4,45mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,100" (2,54mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,335" (8,51mm)
Eristyksen korkeus
0,060" (1,52mm)
3,00µin (0,076µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
5,2A per kosketin