MTLW-107-06-F-D-155
DigiKeyn tuotenumero
MTLW-107-06-F-D-155-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTLW-107-06-F-D-155
Kuvaus
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 14 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MTLW-107-06-F-D-155 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,155" (3,94mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,085" (2,16mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,300" (7,62mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,060" (1,52mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
3,00µin (0,076µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Riviväli - liitäntä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
5,2A per kosketin