Tuotteen MTLW-102-05-G-D-220 kuvaa ei ole saatavana
MTLW-102-05-G-D-220
DigiKeyn tuotenumero
MTLW-102-05-G-D-220-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MTLW-102-05-G-D-220
Kuvaus
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 4 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
MTLW-102-05-G-D-220 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,220" (5,59mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,055" (1,40mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,335" (8,51mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,060" (1,52mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
5,2A per kosketin