JSOM-0515-01
DigiKeyn tuotenumero
612-JSOM-0515-01-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JSOM-0515-01
Kuvaus
HEX STANDOFF SS 5.15MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kuusiokorokepala Kierteitetty Ruostumaton teräs 0,203" (5,15mm)
Kategoria
Kierteitetty/kierteetön
Kierteitetty
Valm.
Sukupuoli
Uros, Uros
Sarja
Halkaisija - ulkopuoli
0,187" (4,75mm) kuusio
Pakkaustapa
Irtotavara
Välilevyn korkeus
0,203" (5,15mm)