HTSW-101-23-L-S
DigiKeyn tuotenumero
612-HTSW-101-23-L-S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HTSW-101-23-L-S
Kuvaus
CONN HEADER VERT 1POS
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 1 napainen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HTSW-101-23-L-S -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Pakkaustapa
Pussi
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C