HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
DigiKeyn tuotenumero
612-HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B
Kuvaus
CBL ASSM M-M 20PAIR 6" HDR
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistotulppa – Pistotulppa 0,500' (152,40mm, 6,00")
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HQDP-020-06.00-TTL-TTL-5-B -mallit
Kategoria
Jako - liitin
0,020" (0,50mm)
Valmistaja
Samtec Inc.
Jako - kaapeli
0,010" (0,25mm)
Sarja
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")