FJH-50-R-03.00-4
DigiKeyn tuotenumero
FJH-50-R-03.00-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FJH-50-R-03.00-4
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 50POS 0.5MM 3"
Tarkka kuvaus
50 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 3,000" (76,20mm)
EDA/CAD-mallit
FJH-50-R-03.00-4 -mallit
Johtimien lukumäärä
50
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
3,000" (76,20mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)