FJH-40-D-06.00-4 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
GCT
Varastossa: 70
Tekniset tiedot
Tuotteen FJH-40-D-06.00-4 kuvaa ei ole saatavana
FJH-40-D-06.00-4
DigiKeyn tuotenumero
FJH-40-D-06.00-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FJH-40-D-06.00-4
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 6"
Tarkka kuvaus
40 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 6,000" (152,40mm)
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FJH-40-D-06.00-4 -mallit
Johtimien lukumäärä
40
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
6,000" (152,40mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)