Tuotteen FJH-40-D-04.00-4 kuvaa ei ole saatavana
FJH-40-D-04.00-4
DigiKeyn tuotenumero
FJH-40-D-04.00-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FJH-40-D-04.00-4
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 40POS 0.5MM 4"
Tarkka kuvaus
40 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
EDA/CAD-mallit
FJH-40-D-04.00-4 -mallit
Johtimien lukumäärä
40
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
4,000" (101,60mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)