FJH-24-D-12.00-4 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Molex
Varastossa: 905
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Molex
Varastossa: 379
Tekniset tiedot
Varastossa: 431
Varastossa: 208
Varastossa: 0
GCT
Varastossa: 493
GCT
Varastossa: 0
Tuotteen FJH-24-D-12.00-4 kuvaa ei ole saatavana
FJH-24-D-12.00-4
DigiKeyn tuotenumero
FJH-24-D-12.00-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FJH-24-D-12.00-4
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 24POS 0.5MM 12"
Tarkka kuvaus
24 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 12,0" (304,8mm)
EDA/CAD-mallit
FJH-24-D-12.00-4 -mallit
Johtimien lukumäärä
24
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
12,0" (304,8mm)
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)