FJH-10-D-08.00-4 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Molex
Varastossa: 2 337
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Molex
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 583
Varastossa: 129
Tuotteen FJH-10-D-08.00-4 kuvaa ei ole saatavana
FJH-10-D-08.00-4
DigiKeyn tuotenumero
FJH-10-D-08.00-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FJH-10-D-08.00-4
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 8"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,020" (0,50mm) 8,000" (203,20mm)
EDA/CAD-mallit
FJH-10-D-08.00-4 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Johtimien lukumäärä
10
Valmistaja
Samtec Inc.
Jako
0,020" (0,50mm)
Sarja
Pituus
8,000" (203,20mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)