FJ-30-R-04.00-4 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Tuotteen FJ-30-R-04.00-4 kuvaa ei ole saatavana
FJ-30-R-04.00-4
DigiKeyn tuotenumero
FJ-30-R-04.00-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FJ-30-R-04.00-4
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 4"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,039" (1,00mm) 4,000" (101,60mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FJ-30-R-04.00-4 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Johtimien lukumäärä
30
Valmistaja
Samtec Inc.
Jako
0,039" (1,00mm)
Sarja
Pituus
4,000" (101,60mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)