FJ-10-D-06.00-4
DigiKeyn tuotenumero
FJ-10-D-06.00-4-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FJ-10-D-06.00-4
Kuvaus
CABLE FFC/FPC 10POS 1MM 6"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,039" (1,00mm) 6,000" (152,40mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FJ-10-D-06.00-4 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Johtimien lukumäärä
10
Valmistaja
Samtec Inc.
Jako
0,039" (1,00mm)
Sarja
Pituus
6,000" (152,40mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)