FFMD-05-D-12.00-01
DigiKeyn tuotenumero
SAM8568-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFMD-05-D-12.00-01
Kuvaus
CABLE ASSEM .05" 10POS M-M 12"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistotulppa – Pistotulppa 1,00' (304,80mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FFMD-05-D-12.00-01 -mallit
Kategoria
Jako - liitin
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
Samtec Inc.
Jako - kaapeli
0,025" (0,64mm)
Sarja
Pituus
1,00' (304,80mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Pistotulppa – Pistotulppa
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
10
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Rivien lukumäärä
2
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 0
Tarkista toimitusaika
Pyydä ilmoitus siitä kun tuotetta on taas saatavana
Saatavana Markkinapaikasta: 201 näytä nyt
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Other Suppliers on DigiKey
20Varastossa
Lähettäjä: WEC
Vaihtoehtoinen pituus
CABLE ASSEM .05" 10POS M-M 2"
Varastossa: 181
CABLE ASSEM .05" 10POS M-M 6"