ERM8-010-05.0-L-DV-L-K-TR
ERM8-010-05.0-L-DV-L-K-TR
ERM8-010-05.0-L-DV-L-K-TR
DigiKeyn tuotenumero
SAM13686TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SAM13686CT-ND - Cut Tape (CT)
SAM13686DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERM8-010-05.0-L-DV-L-K-TR
Kuvaus
CONN HDR 20POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 Napainen liitin Piirilevyliitin, Keskinauhan koskettimet Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERM8-010-05.0-L-DV-L-K-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Samtec Inc.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Salvat, Ladonta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
10,0µin (0,25µm)
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Keskinauhan koskettimet
Pinoamiskorkeus liitettynä
10mm, 12mm, 15mm
Napojen lukumäärä
20
Korkeus kortin yläpuolella
0,351" (8,91mm)
Jako
0,031" (0,80mm)