ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
DigiKeyn tuotenumero
SAM13551TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SAM13551CT-ND - Cut Tape (CT)
SAM13551DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR
Kuvaus
CONN SOCKET 40POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 Napainen liitin Pistoke, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERF8-020-05.0-L-DV-L-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Samtec Inc.
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Salvat
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
10,0µin (0,25µm)
Liittimen tyyppi
Pistoke, Ulomman vaipan kosketinosat
Pinoamiskorkeus liitettynä
7mm, 10mm, 13mm, 14mm, 20mm
Napojen lukumäärä
40
Korkeus kortin yläpuolella
0,210" (5,33mm)
Jako
0,031" (0,80mm)