EHT-120-01-L-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM15113-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EHT-120-01-L-D
Kuvaus
CONN EJECTOR HDR 40POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 40 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EHT-120-01-L-D -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Salvan lukitus-/irrotuskoukut
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,120" (3,05mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,114" (2,90mm)
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,390" (9,91mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
15,0µin (0,38µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Riviväli - liitäntä
Ominaisuudet
Kiilaura
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A