ASP-134602-01
ASP-134602-01
DigiKeyn tuotenumero
612-ASP-134602-01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
612-ASP-134602-01CT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASP-134602-01
Kuvaus
CONN ARRAY PLUG 400POS SMD GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
400 Napainen liitin Rivi, Urosnastat Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASP-134602-01 -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
10
Valmistaja
Samtec Inc.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
VITA 57
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Liittimen tyyppi
Rivi, Urosnastat
Korkeus kortin yläpuolella
0,181" (4,60mm)
Napojen lukumäärä
400
Päätuotenumero
Jako
0,050" (1,27mm)