ADM6-30-01.5-L-4-2-A-TR on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Samtec Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
120,00 Napainen liitin Tiheä ryhmä, Uros Kiinnitys pintaan Kulta
AcceleRate HD Ultra-Dense Multi-Row Connectors from Samtec  PIO | DigiKey
ADM6-30-01.5-L-4-2-A-TR
DigiKeyn tuotenumero
612-ADM6-30-01.5-L-4-2-A-TR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADM6-30-01.5-L-4-2-A-TR
Kuvaus
CONN 0.635MM HDR 30POS SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADM6-30-01.5-L-4-2-A-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
4
Valmistaja
Samtec Inc.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Pakkaustapa
Nauha
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Vanhentunut
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
10,0µin (0,25µm)
Liittimen tyyppi
Tiheä ryhmä, Uros
Pinoamiskorkeus liitettynä
5mm, 9mm
Napojen lukumäärä
120,00
Korkeus kortin yläpuolella
0,134" (3,40mm)
Jako
0,025" (0,64mm)