ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR
DigiKeyn tuotenumero
612-ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR
Kuvaus
CONN 0.635MM SKT 40POS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 Napainen liitin Tiheä ryhmä, Naaras Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADF6-10-03.5-L-4-0-A-TR -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Rivien lukumäärä
4
Valmistaja
Samtec Inc.
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Pakkaustapa
Nauha
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
10,0µin (0,25µm)
Liittimen tyyppi
Tiheä ryhmä, Naaras
Pinoamiskorkeus liitettynä
5mm, 7mm, 10mm, 12mm
Napojen lukumäärä
40
Korkeus kortin yläpuolella
0,144" (3,66mm)
Jako
0,025" (0,64mm)