CL32B106KAJ4PNE
DigiKeyn tuotenumero
1276-CL32B106KAJ4PNETR-ND - Rullattu teippi (TR)
1276-CL32B106KAJ4PNECT-ND - Cut Tape (CT)
1276-CL32B106KAJ4PNEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL32B106KAJ4PNE
Kuvaus
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±10% 25V Keraamiset kondensaattorit X7R 1210 (3225 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CL32B106KAJ4PNE -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Yleiskäyttöön
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Digi-Reel®
Sovellukset
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,106" (2,70mm)