CL31B104KCFNNNE
DigiKeyn tuotenumero
1276-1151-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1276-1151-1-ND - Cut Tape (CT)
1276-1151-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL31B104KCFNNNE
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CL31B104KCFNNNE -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)