CL21C561JCC1PNC
DigiKeyn tuotenumero
1276-6672-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1276-6672-1-ND - Cut Tape (CT)
1276-6672-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL21C561JCC1PNC
Kuvaus
CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
560 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
CL21C561JCC1PNC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)