CL21A106KOQNNNE
DigiKeyn tuotenumero
1276-1096-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1276-1096-1-ND - Cut Tape (CT)
1276-1096-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CL21A106KOQNNNE
Kuvaus
CAP CER 10UF 16V X5R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF ±10% 16V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CL21A106KOQNNNE -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)