UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
DigiKeyn tuotenumero
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
Kuvaus
CONN PLUG USB 2.0 TYPE C SMD RA
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
1,0µ"pinnoitteen paksuus
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Sarja
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virtaluokitus (ampeeria)
0,25A, 1,25A, 5A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
20VDC