UJ20-C-H-G-SMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2223-UJ20-C-H-G-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UJ20-C-H-G-SMT-TR
Kuvaus
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C PCB RA
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
USB-C (USB TYYPPI-C) USB 2.0 Vastake Liitin 24 (16+8 Malli) -napainen Läpivientiaukko, Suorakulma
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virtaluokitus (ampeeria)
0,25A, 1,25A, 5A
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
20VDC