TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
2223-TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS45-8383-405-YG-700-SMT-TR
Kuvaus
TACTILE SWITCH, SPST, 8.3 X 8.3
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Kategoria
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
4,05mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
SMD (SMT) -juotospinta
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kotelo
Ulkomitat
8,30mm x 8,30mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
700gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 90°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 16VDC
Aktuaattorin materiaali
Silikageeli
Aktuaattorityyppi
Standardi
Kytkimen liike
0,90mm