TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR
TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2223-TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2223-TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR
Kuvaus
7 X 3.5 MM, 1.1 MM ACTUATOR HEIG
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Sivulta käytettävä Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR -mallit
Kategoria
Aktuaattorin pituus, suorakulma
3,50mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Sivulta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
J-johto
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ulkomitat
7,00mm x 3,50mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
160gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Aktuaattorin materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Aktuaattorityyppi
Suorakulmainen painike
Kytkimen liike
0,25mm