TBP04R2-500-12GR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBP04R2-500-12GR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBP04R2-500-12GR
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 12POS 5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,197" (5,00mm) Pystysuuntainen Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TBP04R2-500-12GR -mallit
Kategoria
Virta - IEC
10A
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jännite - IEC
400 V
Sarja
Virta - UL
15 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - UL
300 V
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Vihreä
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
12
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napoja tasoa kohden
12
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tasojen lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Jako
0,197" (5,00mm)
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Piirilevyliittimen orientaatio
Pystysuuntainen
Kontaktin jäännösosan pituus
0,157" (4,00mm)
Terminointityyppi
Juotostina
Eristyksen korkeus
0,472" (12,00mm)