TBP04R12-500-12BE
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBP04R12-500-12BE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBP04R12-500-12BE
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 12POS 5MM
Tarkka kuvaus
12 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,197" (5,00mm) 90°, kulma oikeaan Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TBP04R12-500-12BE -mallit
Kategoria
Virta - IEC
10A
Jännite - IEC
400 V
Sarja
Virta - UL
15 A
Jännite - UL
300 V
Väri
Sininen
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
12
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napoja tasoa kohden
12
Jako
0,197" (5,00mm)
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Piirilevyliittimen orientaatio
90°, kulma oikeaan
Kontaktin jäännösosan pituus
0,157" (4,00mm)
Terminointityyppi
Juotostina
Eristyksen korkeus
1,122" (28,50mm)