TBP04R1-500-02GR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBP04R1-500-02GR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBP04R1-500-02GR
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 2POS 5MM
Tarkka kuvaus
2 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (2 puolta) 0,197" (5,00mm) 90°, kulma oikeaan Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
TBP04R1-500-02GR -mallit
Kategoria
Virta - IEC
10A
Jännite - IEC
400 V
Sarja
Virta - UL
15 A
Jännite - UL
300 V
Väri
Vihreä
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (2 puolta)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
2
Napoja tasoa kohden
2
Jako
0,197" (5,00mm)
Piirilevyliittimen orientaatio
90°, kulma oikeaan
Kontaktin jäännösosan pituus
0,157" (4,00mm)
Eristyksen korkeus
1,122" (28,50mm)