TBP04P1-500-03GR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBP04P1-500-03GR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBP04P1-500-03GR
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 3POS 5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet 0,197" (5,00mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Virta - UL
15 A
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jännite - UL
300 V
Sarja
Johdon paksuus tai alue - AWG
12-28 AWG
Pakkaustapa
Kotelo
Johdon paksuus tai alue - mm²
0,5-2,5mm²
Osan tila
Aktiivinen
Väri
Vihreä
Tyyppi
Pistotulppa, Naaraspistokkeet
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
3
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Nikkeli
Napoja tasoa kohden
3
Ominaisuudet
Pitosalvat (johdoton puoli)
Tasojen lukumäärä
1
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,197" (5,00mm)
Ruuvin koko
M3
Johdon tuonti urosliittimeen
180°
Vääntömomentti - ruuvi
0,5 Nm (4,4 Lb-In)
Terminointityyppi
Ruuvi
Johdon kuorimapituus
7-8mm
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Virta - IEC
10A
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Jännite - IEC
630 V
Eristyksen korkeus
0,713" (18,10mm)