TBP03R2-350-03GR
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBP03R2-350-03GR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBP03R2-350-03GR
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 3POS 3.50MM
Tarkka kuvaus
3 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,138" (3,50mm) Pystysuuntainen Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
TBP03R2-350-03GR -mallit
Kategoria
Virta - IEC
7A
Jännite - IEC
250 V
Sarja
Virta - UL
8 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - UL
300 V
Väri
Vihreä
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
3
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napoja tasoa kohden
3
Ominaisuudet
Loviohjain
Jako
0,138" (3,50mm)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Piirilevyliittimen orientaatio
Pystysuuntainen
Terminointityyppi
Juotostina
Kontaktin jäännösosan pituus
0,134" (3,40mm)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Eristyksen korkeus
0,362" (9,20mm)