TBP02R1-381-02BE
DigiKeyn tuotenumero
102-6480-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBP02R1-381-02BE
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 2POS 3.81MM
Tarkka kuvaus
2 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,150" (3,81mm) 90°, kulma oikeaan Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
TBP02R1-381-02BE -mallit
Kategoria
Jännite - IEC
250 V
Virta - UL
8 A
Sarja
Jännite - UL
300 V
Pakkaustapa
Pussi
Väri
Sininen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napojen lukumäärä
2
Ominaisuudet
Loviohjain
Napoja tasoa kohden
2
Jako
0,150" (3,81mm)
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Piirilevyliittimen orientaatio
90°, kulma oikeaan
Kontaktin jäännösosan pituus
0,138" (3,50mm)
Terminointityyppi
Juotostina
Eristyksen korkeus
0,284" (7,21mm)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Päätuotenumero
Virta - IEC
7A