Tuotteen TBP02P1-381-04YL kuvaa ei ole saatavana
TBP02P1-381-04YL
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBP02P1-381-04YL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBP02P1-381-04YL
Kuvaus
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
Tarkka kuvaus
4 paikkaa riviliitin Pistotulppa, Naaraspistokkeet 0,150" (3,81mm) 180° Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Virta - UL
8 A
Jännite - UL
300 V
Sarja
Johdon paksuus tai alue - AWG
16-28 AWG
Pakkaustapa
Pussi
Johdon paksuus tai alue - mm²
1,5mm²
Väri
Keltainen
Tyyppi
Pistotulppa, Naaraspistokkeet
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Napojen lukumäärä
4
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Nikkeli
Napoja tasoa kohden
4
1
Ruuvin koko
M2
Jako
0,150" (3,81mm)
Vääntömomentti - ruuvi
0,2 Nm (1,7 Lb-In)
Johdon tuonti urosliittimeen
180°
Johdon kuorimapituus
7mm
Terminointityyppi
Ruuvi - lehtijousi, Johdinsuojus
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Virta - IEC
7A
Eristyksen korkeus
0,441" (11,20mm)
Jännite - IEC
250 V