TBLH11-381-05BK
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBLH11-381-05BK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBLH11-381-05BK
Kuvaus
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 Riviliittimet - johdin – kortti Vaaka kortin kanssa 0,150" (3,81mm) Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TBLH11-381-05BK -mallit
Kategoria
Virta
10 A
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jännite
300 V
Sarja
Johdon paksuus
16-24 AWG
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Johtimen terminointi
Ruuviton - painiketoiminen kiinnike
Tasojen lukumäärä
1
Väri
Musta
Napoja tasoa kohden
5
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Jako
0,150" (3,81mm)