TBLH10-500-07BK
TBLH10-500-07BK
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBLH10-500-07BK
DigiKeyn tuotenumero
102-TBLH10-500-07BK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBLH10-500-07BK
Kuvaus
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
7 Riviliittimet - johdin – kortti Vaaka kortin kanssa 0,197" (5,00mm) Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TBLH10-500-07BK -mallit
Kategoria
Jännite
300 V
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Johdon paksuus
16-24 AWG
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kaukalo
Johtimen terminointi
Ruuviton - painiketoiminen kiinnike
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Painikekäyttöinen
Tasojen lukumäärä
1
Väri
Musta
Napoja tasoa kohden
7
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Jako
0,197" (5,00mm)
Kotelon materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Liitännän orientaatio
Vaaka kortin kanssa
Kontaktin materiaali - pinnoite
Kupariseos - tinapinnoite
Virta
10 A