TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK
DigiKeyn tuotenumero
2223-TBDR-12-15-BK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBDR-12-15-BK
Kuvaus
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, BLAC
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Riviliitin 4 Paikat Läpisyöttö Musta 14-26 AWG
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TBDR-12-15-BK -mallit
Kategoria
Virta - IEC
16 A
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Jännite - IEC
500V
Sarja
Virta - UL
15 A
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - UL
300V
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus tai alue - AWG
14-26 AWG
Tyyppi
Läpisyöttö
Johdon paksuus tai alue - mm²
0,2-1,5mm²
Napojen lukumäärä
4
Väri
Musta
Tasojen lukumäärä
2; yhdistetty
Materiaali - eristys
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Liitosnapa - leveys
3,5mm
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Terminointityyppi
Sisääntyönnettävä, Jousi
Kuorimapituus
8mm – 10mm