TB004-508-03BE
TB004-508-03BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB004-508-03BE
DigiKeyn tuotenumero
102-6180-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TB004-508-03BE
Kuvaus
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 Riviliittimet - johdin – kortti Vaaka kortin kanssa 0,200" (5,08mm) Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TB004-508-03BE -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Valmistaja
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Johtimen terminointi
Ruuvi - nouseva kotelon pidike
Sarja
Ominaisuudet
Turvakytketty (sivu)
Pakkaustapa
Pussi
Väri
Sininen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tasojen lukumäärä
1
Kotelon materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Napoja tasoa kohden
3
Kontaktin materiaali - pinnoite
Kupariseos - tinapinnoite
Jako
0,200" (5,08mm)
Pidikkeen materiaali - pinnoite
Kupariseos - nikkelipinnoite
Liitännän orientaatio
Vaaka kortin kanssa
Ruuvin materiaali - pinnoite
Teräs - sinkkipinnoite
Virta
16 A
Vääntömomentti - ruuvi
0,5 Nm (4,4 Lb-In)
Jännite
300 V